מילונית - סיכומים חינם
מקצועות לימוד:
מתמטיקה
אנגלית
מחשבים
לשון והבעה
ביולוגיה
בוטניקה (צמחים)
פיזיקה
כימיה
היסטוריה
ספרות
תנ"ך
אזרחות
גיאוגרפיה
חינוך תעבורתי
כלי עזר:
ציוני בגרות
שימושון
הפיכת עברית
מחשבון
פונטים
מערכת האתר:
מילונית - ראשי
אודות מילונית
יצירת קשר
פרסום באתר
עזרה לאתר
מפת האתר
עמוד ראשי >> אודות מילונית

אודות מילונית

מילונית הוא אחד ממאגרי המידע הגדולים והאיכותיים ביותר הקיימים היום ברשת הישראלית.
מילונית מכיל בחובו חומר לימודי המתאים למגוון רחב של מקצועות. המידע שנכתב, נערך ואורגן ע"י מיטב הכותבים והעורכים, אנשי צוות מילונית, במטרה לאפשר לכם, גולשים יקרים, את המירב והמיטב שבשירותי המידע באינטרנט.

האתר גדל ומתפתח בכל יום ומספק לכם את החומר המעודכן והאיכותי ביותר. צוות בקרת האיכות של מילונית נערך לתיקון הטעויות העלולות ליפול בטקסט ולשם כך אנו קוראים לכם, הגולשים, לתרום מעט מזמנכם היקר. במידה ונתקלתם בטעות כלשהי אנא פנו לצוות באמצעות הדואר האלקטרוני.

זכרו - ידע הוא כח!

ברצוננו להודיע כי חלק מהחומר המגיע לאתר מגיע מהגולשים, ולכן למרות הבדיקה והסינון שלנו ייתכן שהופרו זכויות יוצרים. אם הבחנת במקרה כזה יידע אותנו על כך במהירות האפשרית והחומר יוסר מהאתר במידת הצורך.

בברכת גלישה מהנה ולמידה פורייה,
צוות אתר מילונית - מאגר סיכומים של תלמידים למען תלמידים!


תודות

האתר לא היה יכול להתפתח ולהיות מלא בחומר ללא עזרתם הנדיבה של תלמידים שהחליטו לשתף סיכומים שהם כתבו. לכן, אנו מודים ומעריכים את אותם תלמידים שגילו רצון לעזור ולהגדיל את כמות הסיכומים שבאתר ולעזור לכמה שיותר תלמידים במקצועות הלימוד ובבגרויות.

רשימת האנשים שעזרו:

הרשימה תתעדכן בקרוב

מאחורי האתר...

מאחורי אתר מילונית עומדת חברת "URL בניית אתרים באינטרנט". החברה בנתה ומתחזקת באופן שוטף את האתר ועושה את כל המאמצים כדי שגולשי האתר יוכלו להנות מאתר איכותי, מקצועי וללא שגיאות במערכת. URL מספקת שירותי בניית אתרים באינטרנט, קידום אתרים במנועי חיפוש ועיצוב אתרים.

אם גם אתם רוצים לבנות אתר אינטרנט מקצועי, אתם מוזמנים ליצור איתם קשר.


לומדים עם Wall Street
כל הזכויות שמורות © 2005-2012 לימודים לומדים רק במילונית!