מילונית - סיכומים חינם
מקצועות לימוד:
מתמטיקה
אנגלית
מחשבים
לשון והבעה
ביולוגיה
בוטניקה (צמחים)
פיזיקה
כימיה
היסטוריה
ספרות
תנ"ך
אזרחות
גיאוגרפיה
חינוך תעבורתי
כלי עזר:
ציוני בגרות
שימושון
הפיכת עברית
מחשבון
פונטים
מערכת האתר:
מילונית - ראשי
אודות מילונית
יצירת קשר
פרסום באתר
עזרה לאתר
מפת האתר
עמוד ראשי >> מחשבים >> מדריך בניית אתרים באינטרנט

מדריך בניית אתרים באינטרנט

בחירת חברת בניית אתרים טובה.

במדריך הבא כתבתי לכם את רוב השלבים בעת בניית אתרים באינטרנט. כאשר אתם מעוניינים לבנות אתר באינטרנט דרך חברה לבניית אתרים אתם מוזמנים לבדוק איתם האם הם עובדים על פי רוב הקריטריונים הבאים:

בחירת עיצוב האתר

השלב הראשון בתהליך בניית אתר הוא עיצוב לאתר. בדרך כלל המעצב מכין סקיצה ראשונה ומראה ללקוח. אם הלקוח מחליט שהסקיצה לא בכיוון, המעצב יתבקש לבצע סקיצה נוספת. כאשר המעצב מסיים את הסקיצה הנוספת מגבשים הלקוח והמעצב את הסקיצה הסופית שתהיה לאתר.

סיום סקיצת האתר והתחלת העבודה

לאחר שהושלמו כל שלבי התכנון, ולאחר שהלקוח בחר את עיצוב האתר המתאים לטעמו האישי, אפשר להתחיל לקודד. יש ליישם את התוכניות והעיצובים שהוחלט עליהם מראש למען השגת 100 אחוז שביעות רצון מצד הלקוח.

הפיתוח

על הלקוח לקחת חלק בכל שלבי בניית האתר. האתר אמנם אינו זמין לציבור הגולשים ברשת, אבל החברה שבונה לו את האתר מאפשרת לו להסתכל על הפיתוח דרך שרת זמני שרק הוא יכול לראות. הלקוח יוכל לעקוב אחרי שלבי פיתוח האתר. ניתן לשלוח משוב ולערוך שיפורים בכל עת, כיוון שהאתר עוד לא הושלם ועוד לא זמין ברשת הפתוחה.

בנייה נכונה עבור קידום אתרים במנועי חיפוש

גם בזמן פיתוח האתר על השרת הזמני,יש לערוך בדיקות שוטפות כדי לוודא שהאתר נבנה בהתאם לקווים המנחים של תוכנית העבודה ולשים דגש על מנועי החיפוש הגדולים ברשת. כדאי שהגורם האחראי על האופטימיזציה יעקוב אחרי יישום מדויק של כללי בניית אתר, לא מומלץ לאפשר לאתר לעלות לרשת בלי שבוצעו הדרישות וכל כללי היסוד של מנועי החיפוש: נגישות מלאה, מבנה ברור ועקבי, גמישות מקסימאלית ותכנים אופטימאליים לפי דרישות מנועי החיפוש.

אישור סופי לפני עלייה לרשת

השלב האחרון לפני שהאתר נפתח לגולשים הוא האישור הסופי.
הלקוח בוחן לעומק את כל דפי האתר, עובר על מסמך הדרישות שנכתב בשיתוף החברה הבונה, ומעניק את אישורו להעלאת האתר על שרת פומבי ופתוח לכלל ציבור הגולשים ברשת. גם בשלב אחרון זה ניתן לבצע שינויים, שדרוגים, שיפורים ולמעשה כל דבר, לפי דרישות הלקוח. כאשר מדובר במערכות דינאמיות מומלץ לנסות "להרוס" את המערכת כדי למצוא באגים נוספים ולתקן אותם. איתור באגים כאלו ימנעו מצבים לא נעימים בעתיד כאשר אנשים רעים באינטרנט ינסו להרוס את המערכת.

האתר עולה לרשת

האתר יוצא מן השרת הזמני אל שרת פומבי ופתוח לכלל ציבור הגולשים הבינלאומי. בשלב זה כדאי לבצע משוב על הגולשים וליישם סבב תיקונים נוסף באישור הלקוח. הבנייה הראשונית הסתיימה, אבל העבודה על תחזוקת האתר, שדרוגו ושירות הלקוחות – רק מתחילה.

---
המלצה על חברת לבניית אתרים:

חברת בניית אתרים מומלצת היא "URL בניית אתרים באינטרנט" אשר בנתה ומתחזקת את אתר מילונית ועובדת בדיוק לפי שלבי הבנייה שצויינו למעלה. פרטים נוספים על החברה תוכלו למצוא כאן.

חברת בניית אתרים נוספת:

SITE4U 1997 עיצוב אתרים באינטרנט - שירות בניית אתרים באינטרנט מוקד יחיד: רישום דומיין, עיצוב, בנייה, קידום, פרסום, אכסון, עריכת תוכן + תרגום מקצועי.


לומדים עם Wall Street
קישורים ממומנים:
מדריך קידום אתרים
בניית אתרים באינטרנט
בונה אתרים \ בניית אתרים
מסיבת רווקות
כל הזכויות שמורות © 2005-2012 לימודים לומדים רק במילונית!