מילונית - סיכומים חינם
מקצועות לימוד:
מתמטיקה
אנגלית
מחשבים
לשון והבעה
ביולוגיה
בוטניקה (צמחים)
פיזיקה
כימיה
היסטוריה
ספרות
תנ"ך
אזרחות
גיאוגרפיה
חינוך תעבורתי
כלי עזר:
ציוני בגרות
שימושון
הפיכת עברית
מחשבון
פונטים
מערכת האתר:
מילונית - ראשי
אודות מילונית
יצירת קשר
פרסום באתר
עזרה לאתר
מפת האתר
עמוד ראשי >> מחשבים >> אבטחת מחשב

אבטחת מחשב
המחשב שלכם מאובטח? מי אמר?!

רוב הגולשים כיום חושבים שאם הם התקינו תוכנת אנטי וירוס מסויימת אז המחשב שלכם מאובטח ולא פריץ. אף אחד לא סיפר להם שכדי לאבטח את המחשב נדרש יותר מלהתקין תוכנת אנטי וירוס על המחשב. במדריך הבא תקבלו מספר טיפים וכלים כדי לאבטח בצורה טובה את המחשב שלכם מפני וירוסים וקבצי ריגול שונים.

מחשבים חדשים

מחשבים חדשים הם בדרך כלל המחשבים הקלים ביותר לפריצה. הסיבה העיקרית היא שהם אינם מוגנים בתוכנות הגנה כגון: אנטי וירוס, חומת אש וכו'. לפני שמחברים את המחשב לאינטרנט חובה להתקין אנטי וירוס וחומת אש ולעדכן אותן! מומלץ לסמן את האפשרות של "עדכונים אוטמטים".

גם אחרי שהפיירוול הותקן, תצטרכו להיזהר מדואר אלקטרוני מזוהם בווירוסים, מדפי אינטרנט שמנצלים פרצות אבטחה, ומתוכנות פרסומות שמתקינות את עצמן על המחשב ללא התרעה מוקדמת.

התקנת תוכנות נגד זבל

ייתכן שהמחשב הגיע כשהוא כבר מזוהם בתוכנות פרסום (Adware), ולכן כדאי להתקין תוכנת אנטי ריגול, דוגמת Spyware Doctor מבית PC Tools, או Webroot Spy Sweeper, ולסרוק את המחשב לפני שמתחברים לאינטרנט.

ההמלצות שלנו:

בלי קשר להמלצות הבאות חשוב לעדכן תמיד את עדכוני האבטחה במערכת ההפעלה ולהפעיל את החומת אש הפנימית שבאה עם הוינדוס.

אנטי וירוס + חומת אש: לחצו כאן כדי להכנס לאתר הבית של התוכנה

תוכנה נגד תולעים וזבל: לחצו כאן כדי להכנס לאתר הבית של התוכנה

אם נתקלתם בבעיות במחשב, הפעילו מחדש את המחשב והכנסו למערכת במצב בטוח. לפעמים כאשר ישנם בעיות במחשב הדרך הקלה והטובה ביותר לטפל בהם היא כניסה במצב בטוח למערכת. כדי להיכנס ל-Safe Mode (מצב בטוח) יש להקיש F8 בזמן העליה. האפשרויות שתראו בתפריט שיוצג ישתנו בהתאם לגירסת ה-Windows, אבל הן כוללות Normal Mode, Safe Mode, Safe Mode with Networking ו-Command Prompt.


לומדים עם Wall Street
כל הזכויות שמורות © 2005-2012 לימודים לומדים רק במילונית!