מילונית - סיכומים חינם
מקצועות לימוד:
מתמטיקה
אנגלית
מחשבים
לשון והבעה
ביולוגיה
בוטניקה (צמחים)
פיזיקה
כימיה
היסטוריה
ספרות
תנ"ך
אזרחות
גיאוגרפיה
חינוך תעבורתי
כלי עזר:
ציוני בגרות
שימושון
הפיכת עברית
מחשבון
פונטים
מערכת האתר:
מילונית - ראשי
אודות מילונית
יצירת קשר
פרסום באתר
עזרה לאתר
מפת האתר
עמוד ראשי >> מחשבים >> קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל

אתר מדהים יכול להיות חסר משמעות אם גולשי האינטרנט לא ידעו היכן למצוא אותו. כדי לחשוף את האתר המדהים שבניתם נדרש לקדם את האתר במנועי חיפוש. עיקר ההשקעה אמורה להיות במנוע החיפוש גוגל. המנוע הכי גדול כיום מבין מנועי החיפוש. מחקרים שנעשו מראים ש 80% מגולשי האינטרנט מבצעים חיפוש מידע דרך גוגל!

אם ברצונכם להביא עוד גולשים על ידי קידום אתרים בגוגל ולחשוף את האתר שלכם לעוד אלפי גולשים שמבצעים חיפושים מידי יום בגוגל, עליכם לבצע התאמה של האתר שלכם למנועי חיפוש כך שהם יוכלו "לקרוא ולהבין" את האתר שלכם. בנוסף תצטרכו להשיג אל האתר שלכם קישורים נכנסים כדי שמנועי החיפוש יראו שאתרים רבים מקשרים אל האתר שלכם, וכך יחשבו שהאתר הוא איכותי ויעניקו לו נקודות זכות וגם יעלו את מיקומיו בתוצאות החיפוש.

פעולה של הבאת קישורים נכנסים נקראת "החלפת קישורים" או "קניית קישורים".
בהחלפת קישורים אתם נותנים קישור מהאתר שלכם ובתמורה מקבלים קישור מהאתר שאליו קישרתם. בקניית קישורים אתם מקבלים קישור בתמורה לתשלום. בדרך כלל נהוג לקנות קישורים מאתרים שיש להם PR (דירוג עמוד) גבוה – PR5-10.
אם האתר שלכם טוב ומספק שירותים חיוניים למשתמשים רבים קיימים סיכויים לא קטנים שתקבלו המון קישורים ללא צורך בקנייה או החלפת קישורים. קבלת קישורים ללא נתינת קישור זוהי דרך טבעית להשגת קישורים והיא מעניקה הכי הרבה נקודות זכות!

דרך נוספת לקדם את האתר שלכם בגוגל היא כתיבת טקסטים רבים ובניית עמודים רבים לאתר שלכם. ככל שהאתר שלכם יהיה בעל מספר עמודים רב וכמות רבה של טקסטים כך יגדל הסיכויים שלכם להתברג במקומות גבוהים בגוגל ובשאר המנועי חיפוש. הדבר האהוב ביותר על מנועי חיפוש הוא טקסטים, לכן דאגו לכתוב כמות רבה של טקסטים!


לומדים עם Wall Street
כל הזכויות שמורות © 2005-2012 לימודים לומדים רק במילונית!