מילונית - סיכומים חינם
מקצועות לימוד:
מתמטיקה
אנגלית
מחשבים
לשון והבעה
ביולוגיה
בוטניקה (צמחים)
פיזיקה
כימיה
היסטוריה
ספרות
תנ"ך
אזרחות
גיאוגרפיה
חינוך תעבורתי
כלי עזר:
ציוני בגרות
שימושון
הפיכת עברית
מחשבון
פונטים
מערכת האתר:
מילונית - ראשי
אודות מילונית
יצירת קשר
פרסום באתר
עזרה לאתר
מפת האתר
עמוד ראשי >> מחשבים >> טיפים לקידום אתרים

טיפים לקידום אתרים

כדי לקדם את האתר שלכם בגוגל הינכם נדרשים לבצע מספר פעולות על מנת לצבור נקודות זכות ויתרונות על המתחרים שלכם ולטפס למקומות הגבוהים תחת מילות מפתח מרכזיות באתר שלכם. במאמר הבא אני אתן לכם מספר כלים וטיפים כדי לקדם את האתר שלכם במנועי חיפוש לבד, ללא מקדם אתרים. חשוב לזכור שאם הזמן שלכם יקר לכם כדאי לכם לשכור מקדם אתרים ולא לנסות לקדם את האתר לבד.

החלפת קישורים

אחת הפעולות הנפוצות ביותר כדי לקדם את האתר שלכם בגוגל היא החלפת קישורים. מנועי החיפוש מייחסים חשיבות רבה אל אתרים שמקבלים מספר קישורים רב מאתרים ברשת. מנועי החיפוש יוצאים מנקודת הנחה שאם כל כך הרבה אתרים מקשרים אל אתר מסוים – זהו אתר איכותי! כמו שכבר כתבתי ונכתב על ידי מקדמי אתרים רבים – מנועי החיפוש נמצאים במרדף אחרי תוצאות איכותיות במנועי חיפוש. החלפת קישורים עוזרת גם להגדיל את הPR (דירוג עמוד) של דפי האתר שלכם. עד לא מזמן PR היה מדד חשוב למיקום האתר בתוצאות החיפוש. לאחר שמקדמי האתרים הבינו זאת והחלו לקנות קישורים מאתרים עם PR גבוה, ירד השפעתו של הPR על מיקום האתר בתוצאות החיפוש. יחד עם זאת חשוב לציין שPR נחשב כיום עדיין כאחד הגורמים המשפיעים על מיקום האתר בתוצאות החיפוש. אך פחות מבעבר.

כיום, עם עליית נושא קידום אתרים באינטרנט ובמנועי חיפוש, תוכלו למצוא מספר לא קטן של אתרים שמוכנים להחליף קישורים ולקדם בצורה הדדית אתכם ואותם. כדי למצוא אתרים שמוכנים להחליף קישורים מומלץ לרשום בגוגל "החלפת קישורים" ולהיכנס לרשימת האתרים המוצגת בתוצאות.

אני ממליצים לכם לפתוח עמוד במיוחד עבור החלפת קישורים ולקרוא לו בכל שם חוץ מ Link\Links. הסיבה שאני ממליץ לכם לא לקרוא לעמודים בשמות הללו היא שמנועי החיפוש מייחסים חשיבות נמוכה עבור דפי קישורים ולכן כדאי להימנע מבחירת השמות הללו. בנוסף, השתדלו להוסיף טקסט בעמוד כדי שהעמוד לא יהיה עם קישורים בלבד.


לומדים עם Wall Street
כל הזכויות שמורות © 2005-2012 לימודים לומדים רק במילונית!